Kırmızı Şato Kum Boyama Kutuları

Kırmızı Şato Kum Boyama

Kum Boyama Etkinliği Nedir?

Kum Boyama Kumu
  • Kum Boyama, Kum Kartı, Çocuk Eğlencesi

Öncelikle, kum boya kartının 2 katmandan oluştuğunu belirtmek gerekir. Üst tabakada ki nesnenin (resmin) öncelikle dış kontürü mantar pano iğnesi ile kaldırılır. Kaldırılan bölgenin üzeri yapışkan özelliğine sahip olduğu için üzerine dökeceğimiz kum sadece açtığımız bu bölgeye yapışacaktır; hala kapalı olan diğer bölgelere herhangi bir zarar vermeyecektir. Kartın üzerinde bol miktarda bulunan kum kabına geri boşaltılacaktır. Böylelikle dış kontürü boyamış olacağız.


İkinci aşamada ise nesnenin diğer uzuvlarından hangisini boyamak istiyor isek sadece o bölgeyi iğne yardımı ile açıp, dilediğimiz renge boyamalıyız. İstediğimiz diğer bölgeleri de kum ile boyadıktan sonra kartın fon bölgesini boyamalıyız.


Kum Boyama Etkinliği Nedir?

Seçtiğimiz resmi hangi renklere boyayacağımızı tasarlamalıyız.


Sarı, beyaz gibi açık renklerle boyamak istediğimiz bölgelerin boyama işlemini en sona bırakmalıyız. Çünkü koyu renk kumlar az miktarda da olsa açık renkli kumlara karışabilmektedir. Eğer beyaz bir kediyi boyamak istersek; kedinin dışındaki yerleri(fon dahil) diğer renklerle boyadıktan sonra kediyi beyaza boyamalıyız.


Boyamak istediğimiz nesnenin önce dış kontürünü (sınırlarını) açmalıyız ve bu bölgeyi siyah veya lacivert renge boyamalıyız. Bunun sebebi ise nesnenin dış hatlarının daha belirgin olmasını sağlamaktır. Dış kontür koyu renkle boyandığı için diğer bölgelerdeki boyayacağımız yerler daha belirgin olacaktır. Buda resmin daha şık durmasını sağlayacaktır.


En son olarak fonu boyamalıyız.


Kum Boyama Kumu Özellikleri

Kumlarımız öncelikle CE belgesine ve TSE standartlarına göre üretilmiştir.Bununla ilgili belgeler mevcuttur. Kumlar granit mermer, kaya ve cam kristallerinden oluşmaktadır.Kumlar öncelikle verniklenmekte ve boyanmaktadır.Sonra tekrar verniklenmektedir.Böylece kumun boyasının herhangi bir yere bulaşması mümkün değildir.


Kum Boyama Etkinliğinin Faydaları

Öncelikle kusursuz bir etkinlik yapma imkanı sağlayan etkinliğimiz çocuğa %100 başarı imkanı sağlamaktadır.


Seçtiği kartı hangi renklere boyayacağına karar verebilmesi için tasarlama yapması gereken çocuğun tasarım,renk bilgisi,renk uyumu ve koordinasyonu gelişmektedir.


Etkinlik anında masa önünde ve kum havuzu başında sıra beklemesi gerekeceği için sabretmeyi,arkadaşları ile olumlu ilişkiler içerisinde etkinliği tamamlaması etkinliğin diğer bir faydasıdır.


Hatasız yaptığı için kendine olan güveni gelişmektedir.

Paketli Kum Boyama

Lisanslı Kum Boyama Kartları
  • Paketli Kum, Yapışma Kart, Renk, Boyama Kartı

Set içinde 1 adet 23,5x16,5 cm boyutunda lisanslı kum boyama kartı, 8 renk kum paketi,1 adet açma kürdanı ve boyanmış kartı saklama poşeti mevcuttur.

Kum Boyama Kartı Kullanımı:

Alt zemini yapışkanlı olan kum boyama kartının üzerindeki parçalar sırayla çıkarılır ve üzerine renkli kum tanecikleri dökülerek alt zemine yapışması ve renklenmesi sağlanır. Hata yapma ihtimali çok düşük olan kum boyama etkinliği sayesinde çocuk tam başarı ile kendi kum resmini yapabilir. Lisanslı çizgi karakterlerin renkli kumlar ile boyanması sistemine dayanan “KIRMIZI ŞATO KUM BOYAMA” etkinliği, çocuklara yetenek geliştirici bir aktivite alternatifi sunmaktadır.

Büyük ve Küçük Kum Boyama Kartı

Lisansız Kum Boyama Kartları
  • Kum Boyası, Kumlar, Kum Sanatı, Boyama Kumu, Kumlar, Küçük Kum Boyama Kartı,

23,5x33 cm boyutunda olan kartlarımız büyük kum boyama kartı katogorisinde satışı yapılmaktadır.

23,5x16,5 cm boyutunda küçük kum boyama kartı katogorisinde satışı yapılmaktadır..

Kum Boyama

  • Kum Boyama Sanatı, Lisanslı Kum Boyama, Kum Boyama Oyunları, Islak Kum Boyama,

Paketli kum boyama kartı, küçük kum boyama kartı, büyük kum boyama kartı, lisanslı kum boyama kartı, lisanssız kum boyama kartı, kum boyama sanatı, kumlu boyama, ıslak kum boya, kum boya fiyatları, kumdan boyama, kum boyama oyunları, kum boyaması, boyama kumu, boyama kırmızı boyama, büyükler için kum boyama, en güzel kum boyamalar, kum boya papatya, kum boyama boyası, kum boyama makinesi, kum boyama sanatları, kum boyama yapımı, kum boyası için resim, kum pano, thos kum boyama, kum boyama standları, kum boyama malzeme satış, kart ve kum standı, betty boop boyama, marsupilami boyama, nasreddin hoca boyama, balon boyama, köpek balığı boyama, tecna boyama, winnie the pooh piglet boyama, bugs bunny boyama, kum boyama ankara,

Kırmızı Şato

Kum Boyama Kartları

Kırmızı Şato Kum Boyama ve Balon Stantları Alışveriş Merkezlerine kurulan, çocukların kum boyama etkinliği ile eğlenerek öğrenmelerine olanak sağlayan, kum boyama kartları ve balon satışının yapıldığı etkinlik alanlarıdır.

 

devamı

Balon Dünyası

Kırmızı Şato Kum Boyama ve Balon Dünyasında her çeşit baskılı balon, folyo balon, latex balon, köpük balon çeşitleri, uçan balon ve helyum gazına market sitemizden ulaşabilirsiniz.

11 Katogori

450 Ürün

Market

Kırmızı Şato Kum Boyama ve Balon Dünyası Flash Site

Facebook'da Kırmızı Şato